Lyžařská a snowboardová škola

Neváhejte a obraťte se na naše zkušené instruktory lyžování i snowboardingu, kteří pomůžou jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým.
Různost sjezdovek v našem středisku Vám dává výbornou možnost zkusit si různé obtížnosti svahů. Od skoro rovného plácku, který je vhodný pro děti až po "závodní" sjezdovku, kde pořádáme oficiální lyžařské závody.Náš přístup k tréningu je individuální, proto nemáme stanovenu žádnou otevírací dobu. Po dohodě s Vámi přizpůsobíme školu Vašim požadavkům. V případě vícedenního kurzu Vám zajistíme také ubytování a stravování přímo u nás.
  
Team profesionálně vyškolených instruktorů s dlouholetými zkušenostmi (všichni instruktoři mají licence APUL, ČSLŠ nebo AČS) zajišťuje výuku lyžování a snowboardingu podle přání našich klientů, ať už se jedná o začátečníky nebo pokročilé.
Pokud nás vyzkoušíte, věříme, že budete s naší prací spokojeni tak, že naše kontakty předáte dál. Na to, abychom dokázali odvést perfektní profesionální službu, potřebujeme stále nové instruktory, kterými se můžete stát i vy, vaše děti či vnoučata. Podrobné informace o tom, jak se stát jedním z nás, jsou na stránkách www.csls.cz.
Již 15 let se zabýváme zimními sporty, provádíme i výuku lyžařských kurzů pro školy. Spolupracujeme s významnými organizacemi v těchto sportech, tak abychom drželi krok s novými metodami techniky jízdy a technikami výuky. Máme vypracovaný systém školení instruktorů, tak abyste od nás vždy odešli spokojeni.
Všichni naši instruktoři jsou řádně certifikováni.

Za Team Mount.SCHOOL
Tomáš

  

Ceník lyžařské a snowboardové školy

Privátní výuka
1 hodina
2 hodiny
3 hodiny
4 hodiny
1 osoba
490 Kč
800 Kč
1 100 Kč
1 450 Kč
2 osoby
850 Kč
1 500 Kč
2 050 Kč
2 700 Kč
3 osoby
1 050 Kč
1 800 Kč
2 500 Kč
3 300 Kč

Informace
> Uvedený počet osob a k nim příslušná zvýhodněná cena platí pouze při výuce s jedním instruktorem.
> Zvýhodněná cena je možná pouze při včasné rezervaci a platbě předem.

Kontakt

> Telefon: +420 725 966 371
> WWW: www.mountschool.cz
> Email: info@moutschool.cz

Online rezervace

> http://www.mountschool.cz/rezervace

  Ski FunPark pro děti v době výuky zadarmo.
  POZOR! Dítě má povolený vstup do Ski FunParku, ale bez doprovodu rodičů.
  Otvírací hodiny/Open hours od 9:00 do 16:00 - víkendová výuka.
  Odpovědná osoba: Mgr. Tomáš Kudlík, lektor lyžování a snb.

  Máte v pořádku Vaše lyžařské vybavení? V případě potřeby můžete navštívit náš servis lyží a snowboardů, kde si můžete nechat opravit hrany i skluznici. A nemáte-li vybavení vůbec, můžete si vybrat v naší půjčovně, kde na Vás čekají letošní i starší modely lyží, snowboardů, lyžáků a další lyžařské vybavení a která se stejně jako servis nachází přímo na svahu, hned naproti koliby.

  V případě nepřízně počasí máme pro nejen Vaše ratolesti připravenou dětskou hernu, ping-pong, šipky a hromadu společenských her.

  Naši partneři