Gastronomie

V našem středisku máte několik možností jak se během dne, i během noci, příjemně občerstvit. Pro ubytované je snídaně, oběd i večeře připravena v naší jídelně. Pro návštěvníky našeho areálu máme připravenou nabídku polévek a hotovek kolibě a v baru v hlavní budově.

Budete-li mít zájem o větší akci (svatbu, večírek či firemní párty), rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Bar s terasou

V nabídce najdete velký výběr točených i balených nápojů, pivo Radegast a Pilsner. Vždy pro Vás máme připravenou chutnou polévku i nějakou tu hotovku či párek. Bar má kapacitu 50 osob.

  

Jídelna pro ubytované

se nachází v hlavní budově a je pro Vás otevřená celý den. Snídaně Vás čekají od 8:00 do 10:00, oběd pak od 12:00 do 13:30 a večeři dostanete od 18:00 do 19:30. Kapacita  jídelny je 80 osob.

  

Koliba

je otevřena pro veřejnost pouze v zimních měsících. Koliba je rozdělena na dvě části horní s barem (pro 60 osob) a spodní s krbem (pro dalších 60 osob). Spodní část koliby slouží v případě potřeby jako taneční parket.

  

Skibar

V našem strategicky umístěném skibaru Vám nabízíme kromě skvělé kávy či čokolády široký výběr nealkoholických i alkoholických specialit. Bar je v zimních měsících (a v případě zájmu) otevřen do pozdních nočních hodin. Přijďte si odpočinout !!!

  

Naši partneři