Firemní akce a teambuildingy

Ski Park Gruň je jedinečnou kombinací místa a prostorů, které vytvářejí skvělé podmínky pro uspořádání nejrůznějších akcí – firemní semináře, školení, večírky či teambuildingové setkání. Jedinečnost lokality tkví v jejím umístění v překrásném údolí mezi beskydskými lesy. V blízkém okolí Ski Parku Gruň se nenachází žádná jiná střediska či budovy. Váš firemní event tedy může být vyrušen maximálně zvědavou srnkou z lesa.Uprostřed nedotčené přírody Beskyd lze využít nejen interiérové zázemí - ubytování, restaurace s barem, koliba, salonek, letní terasa, relax centrum, ale také rozlehlé prostory kolem střediska.

Ski Park Gruň zajistí veškeré cateringové služby dle požadavků klienta: snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou servírovaného menu nebo rautů, grilování na terase, coffee breaky, koktejly, opékání na ohništi. Po dobu letních měsíců je před hlavní chatou Ski Parku Gruň instalován párty stan.

Ski Park Gruň nabízí kapacitu ubytování až 140 osob ve třech budovách.

Naši certifikování animátoři Vám připraví teambuildingové aktivity na míru. Pro Vaši společnost připravíme aktivity na trasách různých délek či obtížností v okolních lesích či přímo v areálu Ski Parku Gruň, včetně možnosti využití jezírka, lanovky, wellness centra či vytvoření programu pro děti.

Ski Park Gruň disponuje sedačkovou lanovkou a 3,8 km sjezdovek. V zimní sezóně je možné zahrnout do Vašich teambuildingových aktivit lyžování, zorganizovat lyžařské závody či připravit jiné aktivity na svahu.

Pro bližší informace volejte na +420 734 233 800.

Naši partneři